Welcome to the Novell Forum - Norway Community
Novell Forum - Norway
Novell Forum ble stiftet som en sammenslutning for brukere av Novells produkter og løsninger i 1991.
Vi har fokus på et bredt spekter av produkter og tjenester for NetWare, Linux og Windows. Vår oppgave er å opplyse og dele erfaringer om hvordan man tilbyr best mulige tjenester kostnadseffektivt i et nettverk, uavhengig av hvilken plattform man velger å benytte. Integrasjon og valgfrihet er de viktigste stikkordene i den sammenheng.
Et medlemskap i Novell Forum inkluderer rabatter hos kursleverandører og andre.
For å gi våre medlemmer muligheten til å tilegne seg mer kunnskaper om mulighetene som finnes, arrangerer vi to tekniske konferanser i året. Disse inneholder foredrag holdt av eksperter innen sine fagfelt, i tillegg til foredrag holdt av medlemmer som deler sine erfaringer med løsningsvalg på sin arbeidsplass, både på godt og vondt. Vi har alltid hatt teknisk og praktisk fokus på agendaen, og er dermed et alternativ til salgs- og markedsrelaterte
arrangementer der målgruppen sjelden er teknisk personell.
En av de viktigste faktorene i tillegg til det faglige på våre konferanser, er den sosiale rammen rundt arrangementet. Vi tilrettelegger for at deltakerne får
anledning til å bygge relasjoner med andre som jobber med lignende problemstillinger, og derfor vårt slagord ”Novell Forum – Ditt nettverk!”.
Det sosiale/faglige nettverket er en meget verdifull del av vårt arbeid.
Quick & Dirty AD Cache Inspector for AD Driver for Novell Identity Manager
Do you want to inspect a AD Driver’s Cache file?
Submitted by: belaie on Wed. 11.11.2009
Filed Under:
Identity & Security Management Cool Solutions, Cool Solutions, Novell Forum - Norway
Topic: Active Directory
Product: Identity Manager 3.5


0