This is Your Open Enterprise

Novell Professional Services

Novell Professional Services ® ir profesionāla programmatūras risinājumu pakalpojumu sniedzēja kompānija. Profesionālisms un kvalitāte tiek garantēti ar mūsu sertificēto un augsti kvalificēto ekspertu kompetenci un pieredzi, turklāt, kompānijai ir starptautiskais korporatīvais atbalsts. Vai tā būtu jaunas sistēmas ieviešana, vai mūsu risinājumu plaša mēroga integrācija, mēs nodrošinām mūsu programmatūras risinājumus visā to dzīvesciklā, ar daudziem pakalpojumiem – konsultācijām, atbalstu un apmācībām. Novell Professional Services garantē visaugstākā līmeņa kvalitāti: jūs saņemat starptautiska līmeņa pakalpojumus no kompānijas, kura atrodas tuvāk jums kā Rietumeiropas Novell Technical Services un Novell Consulting kompānijas. Mēs esam pārliecināti, ka vislabākais pierādījums mūsu spējām ir mūsu darbs un apmierināti klienti.

Pakalpojumi

Konsultāciju pakalpojumi

Konsultāciju pakalpojumu mērķis ir apzināt klientu patiesās vajadzības un radīt vislabākos to risinājumus. Ar mūsu kompetenci un palīdzību Jūs ieviesīsiet jaunus pakalpojumus daudz ātrāk un lietosiet sistēmas daudz produktīvāk, kā arī daudz vienkāršāk un efektīvāk integrēsiet sistēmas šodienas IT vidē. Mūsu spēki visiespaidīgāk atklājas lielos, sarežģītos projektos – piemēram, veidojot izkliedētas sistēmas, vai konsolidācijas projektos, kuros ietverts viss Jūsu uzņēmums.

Mūsu kompānija, galvenokārt, nodrošina tehniskas konsultācijas; tomēr, mūsu pakalpojumu klāsts nebūtu pilnīgs bez biznesa konsultāciju pakalpojumiem, projektu pārvaldības un dažādām novērtēšanas un kvalitātes kontroles aktivitātēm. Konsultāciju projektos mūs pilnībā atbalsta citas Novell struktūrvienības. Nepieciešamības gadījumā tiek izstrādātas speciālas lietojumprogrammas vai nodrošināts atbalsts 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā, garantējot veiksmīgu projekta iznākumu.

Jebkura risinājuma metodiska ieviešana ir kas vairāk par tehnologijas pielietošanu kādas problēmas risināšanai. Lai izveidotu risinājumu, kas izmanto jūsu pašreizējās infrastruktūras kapitālieguldījumus un atbalsta biznesa mērķus, kā arī ir nākotnē paplašināmi, nepieciešama gudra biznesa stratēģija, pamatīga ieviešanas pieredze, pārbaudīta konsultēšanas metodoloģija savienojumā ar pasaules klases apmācību kursiem un atbalstu. Novell lieto visaptverošu pieeju, lai atrastu un ieviestu risinājumus, kas palīdzēs jums realizēt ātrāku investīciju atdevi un sasniegt reālus rezultātus īsā laika periodā.

Atbalsta pakalpojumi

Mēs esam pārliecināti, ka no atbalsta pakalpojumu plašā klāsta – no telefoniskā atbalsta darba dienas garumā līdz attālināto sistēmu pārvaldībai vai nepārtrauktam atbalstam, garantējot pieeju kritiskām sistēmām, ikviens var veiksmīgi izvēlēties ko atbilstošu savām sistēmām un savam uzņēmumam. Mēs cenšamies padarīt izvēles procesu pēc iespējas vienkāršāku, piedāvājot ikgadējus līgumus ar elastīgām atlaižu skalām, kas izstrādātas, balstoties uz mūsu klientu atsauksmēm.

Mūsu sertificēto profesionāļu kompetence un lielā pieredze dod mums iespēju nodrošināt tādus pakalpojumus, kā piemēram, proaktīvu sistēmu pārvaldību, kas iepriekš bija pieejami tikai Nīderlandē. Kā daļa no Novell atbalsta un konsutāciju pakalpojumu organizācijas Novell Professional Services garantē Jūsu sirds mieru un nepārtrauktu sistēmu darbību.

LINUX atbalsta pakalpojumi

Novell Professional Services rīcībā ir Linux eksperti; gadījumos, kad varētu rasties tehniskas problēmas, jums tiek sniegts vislabākais atbalsts industrijā.

Novell Professional Services eksperti ir gatavi jebkurā laikā nodrošināt tādu atbalstu, kāds Jums ir nepieciešams – tiešsaistē, pa telefonu vai uz vietas. Kā papildinājums augsti kvalificētām un labi apmācītām Linux atbalsta grupām globālajos atbalsta centros, Novell ir atbalsta komandas visos pasaules reģionos, lai nodrošinātu augstākā līmeņa pieejamību un reakcijas laikus.

Ar Novell Professional Services atbalstu Linux klientiem ir pieejami:

  • Vairāk kā 700 Linux atbalsta inženieri
  • Desmit klientu atbalsta centri visā pasaulē
  • Vairāki servisa līmeņi, sākot no telefoniska atbalsta līdz atvēlētajam inženierim
  • Daudzpakāpju attālinātās pārvaldības pakalpojumi, Novell inženieriem proaktīvi pārraugot Novell Linux sistēmas un nodrošinot to vienmērīgu darbību
  • Iespēja elastīgi palielināt atbalstāmo Linux risinājumu skaitu bez papildu atbalsta līgumiem atšķirībā no konkurējošiem citu ražotāju piedāvājumiem.

Apmācību pakalpojumi

Mēs labprāt dalāmies ar savām zināšanām. Mēs piedāvājam speciālas, ar Jūsu vajadzībām saskaņotas apmācības, kā arī specializētus tehniskos kursus sistēmu administratoriem. Ja nepieciešams, izmantojot Jūsu sistēmas mēs varam sniegt Jūsu speciālistiem zināšanas, kuras būtu grūti vai pat neiespējami atrast grāmatās.

Sadarbība ar partneriem

Lai nodrošinātu mūsu klientiem labākus pakalpojumus, Novell Professional Services cieši sadarbojas ar rūpīgi izvēlētiem Baltijas valstu partneriem. Partneri, ar kuriem mēs sadarbojamies, Jums nodrošina pirmā līmeņa atbalstu, bet Novell Professional Services savukārt sniedz otrā līmeņa atbalstu.

Corporate Governance | Legal & Export | Privacy | Subscribe | Feedback | Glossary | RSS | Contact

© 2007 Novell, Inc. All Rights Reserved.